code white

.

""

The Fluctuation of Events

.

.

Superficial Meanings

.

.

Echo

.

.

Undecoded

.

.

05

.

.

06

.

.

Advertisements

3 thoughts on “code white

 1. Undecoded – gdy kluczowe punkty w pionie i poziomie przestają się sprawdzać, mówić “owszem, z pewnością”, a pytanie już zostało wypowiedziane – pewna jeszcze do niedawna odnośnia potyka się o rzeczywistość i ścianę przekazu. Odpowiedź zdaje się być nieudolną próbą kontroli anarchii. Dla ułatwienia – dźwignąć w ręce i usta jakiś kod, ułożyć parabolę wierząc, że jest dobrą, ostatnią instancją? Przecież nigdy nie możemy być pewni, czy po drugiej stronie drzwiczek nie będzie ona wyglądać jak źle przycięty kalendarz adwentowy. Matowa powierzchnia daje pewne ukojenie i wycisza, więc może za ciosem – pokieruje myśli w najsłuszniejsze znaczące i najadekwatniejsze znaczone.

  Wpadło mi w oko także Superficial Meanings – pozostaje wrażenie piekna, które przemija z pierwszą burzą.

 2. -> Katarzyna:
  Dzięki za misterne wniknięcie w bardzo cienkie przepaście w odłamkach znaczeniowej farby. Nigdy nie mogłem przejść obojętnie obok tych wzorów. Patrząc na takie rzeczy mam zawsze nieodparte wrażenie obcowania z jakimś kodem, za którym coś jest, albo i nie ma, a tylko mami powtarzając “tam musi coś być”. Dlatego moim zadaniem jest właśnie takie, dobrze przez Ciebie ujęte, “układanie paraboli”, na razie tylko dla siebie, bo nie sposób tego narzucać komukolwiek. Tym bardziej mnie cieszy taki komentarz!

  -> Moriarty:
  Haha, widać nawet naturze nie obca jest cyfryzacja swoich tworów. Widziałbym je na okładkach książek do lingwistyki, albo pragmatyki. Hmm, w zasadzie czemu nie…

  *knuje*

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.